Lider wywiózł 3 pkt z Wieniawy.

Wczoraj (17.04.2016) o godz. 15:00 na stadionie w Wieniawie odbył się mecz pomiędzy Chojniakiem a liderem naszej grupy TKKF Grójec. Od początku meczu obie drużyny ruszyły do ataków lecz, żadnej w pierwszej połowie nie udało się zdobyć bramki a powodem tego była dobrze dysponowana obrona Chojniaka jak i drużyny z Grójca. Druga połowa to już przewaga gości, od razu po rozpoczęciu mieli rzut wolny, który zamienili na bramkę. Kilkanaście minut później goście zdobywają drugą bramkę, po zdobyciu drugiego gola goście uspokoili grę i mecz toczył się cały czas w środku pola a nasze ataki cały czas zostawały przerywane przez obronę Grójczan. W 90 minucie padł trzeci gol po tym jak jeden z zawodników gości wymanewrował naszego bramkarza i władował piłkę do pustej bramki.

Już za tydzień czeka nas pierwszy wyjazd w rundzie wiosennej, gdzie w 18 kolejce zmierzymy się z Orłem Gielniów przypomnimy, że w rundzie jesiennej przegraliśmy na własnym boisku 1:3.