Chojniak - Kraska

W 15 kolejce Radomskiej A klasy II gr. Chojniak mierzył się z Kraską Jasieniec, w poprzedniej kolejce Kraska przegrała na własnym boisku z Sokołem Sokolniki aż 0:3 natomiast Chojniak wygrał z SKS Potworów 1:0. Drużyna gości z pewnością chciała wywieść z Wieniawy komplet punktów, jednak wywieźli tylko jeden. Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla Kraski bo już w 2 minucie meczu zdobyli bramkę  po dośrodkowaniu z rzutu wolnego. Chojniakowi nie udało się zdobyć bramki, chociaż sytuacji było sporo. W 57 min. mieliśmy rzut karny jednak nie udało się zdobyć bramki, padła dopiero w 65 min. po dobrym strzale Michała Witusińskiego. Do końca meczu nie padła już żadna bramka i mecz zakończył się remisem 1:1.

Chojniak Wieniawa - Kraska Jasieniec 1:1 (0:1)

Następny mecz ligowy mieliśmy rozegrać z GKS RuszCovia Borkowice, ale że ta drużyna wycofała się z rozgrywek to już teraz możemy sobie dopisać 3 pkt.