Wygrany pierwszy sparing!

Za nami pierwszy sprawdzian formy piłkarzy Chojniaka. W dniu dzisiejszym podopieczni trenera Łukasza Ślifirczyka zmierzyli się na własnym boisku z Jaguarem Wolanów.Mecz zakończył się zwycięstwem naszego zespołu aż 12:2 (1:1).

- Byliśmy lepszym zespołem i zasłużenie wygraliśmy.Cała drużyna zagrała z zaangażowaniem. Ten pojedynek można potraktować jako dobrą jednostkę treningową. Przed nami teraz miesiąc ciężkich treningów – powiedział po sparingu Łukasz Ślifrczyk.

Następny tydzień musimy ciężko przepracować, ponieważ czeka na nas kolejny sparing z bardzo mocną drużyną.W sobotę (18.07.2015) zmierzymy się z Zodiakiem Sucha.

SZUKAMY WZMOCNIEŃ DO DRUŻYNY.

Jeśli jest chętny do trenowania w naszym zespole,przyjdź śmiało na trening lub skontaktuj się z trenerem 696550960

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH