Pierwszy ligowy mecz zaliczony na 4+

Dziś o godzinie 17:00 w Potworowie Chojniak rozegrał swój pierwszy mecz ligowy, w którym zmierzył się z LKS Potworów.Był to bardzo ważny mecz dla naszej drużyny, ponieważ, nie chcieliśmy zacząć od razu od przegranego meczu.Jak widać po wyniku nasza drużyna bardzo dobrze wykorzystała przerwę przed inauguracją ligi.Już od pierwszych minut meczu nasi zawodnicy rozpoczęły grę na swoją stronę , bojowo pokonywały obronę zacięcie broniących się zawodników z Potworowa. Pierwsza połowa przyniosła tylko jedną bramkę którą strzelił dla naszej drużyny w 25` Patryk Wójcik. W drugiej połowie mieliśmy sporo dobrych akcji pod bramką przeciwnika, ale na bramkę udało nam się zamienić tylko trzy, gole dla naszej drużyny strzelali następująco:Jarosław Kowalski, Radosław Norek i Łukasz Ślifirczyk.

A tak piszą o nas na portalu RadomSport.pl

Chojniak Wieniawa zapowiadał walkę o najwyższe cele i zdaje się, że mimo wakacji, nie były to słowa rzucane na wiatr. Potwierdza to inauguracyjne, wyjazdowe zwycięstwo. Cztero bramkową zdobyczą podzielili się po równo: Patryk Wójcik, Jarosław Kowalski, Radosław Norek i Łukasz Ślifirczyk.