Kolejna wygrana

W ramach 2. kolejki  wybraliśmy się do Jasnieńca, by stoczyć bój o ligowe punkty z miejscowa  Kraską. Po trudnym, pełnym twardej, męskiej walki meczu nasi ulubieńcy wywalczyli komplet punktów pokonując gospodarzy 4;2

Mecz lepiej rozpoczął się dla naszej drużyny, bo już w 13 min. w polu karnym gospodarzy został sfaulowany nasz zawodnik Patryk Wójcik, jedenastkę spokojnie na bramkę zamienił kapitan Łukasz Ślifirczyk. Długo nie musieliśmy czekać na wyrównanie bo już kilką minut później w naszym polu karnym zrobiło się zamieszanie i pechowo dla nas zawodnik Kraski zdobył bramkę.W pierwszej połowie mieliśmy jeszcze kilka dogodnych sytuacji ale nie udało się zamienić ich na bramkę.W drugiej połowie udało nam się zdobyć jeszcze 3 bramki, tracąc tylko 1. Warto wspomnieć, że już w 2 meczu na naszej bramce stoi nasz zawodnik z pola Łukasz Pełka, powodem tego jest kontuzja naszego podstawowego bramkarza Mateusza Terleckiego.Podsumowując spotkanie trudne, pełne twardej gry, a zwycięstwo może i nie tak spektakularne jak poprzednie, jednak to co najważniejsze to kolejne trzy punkty.Kolejne spotkanie mieliśmy rozegrać na własnym boisku, jednak w dniu meczu naszemu wójtowi zachciało się zrobienia festynu w dodatku jak wspomnialem na naszym stadionie.W tamtym roku w Wieniawie została wybudowana muszla obok GOK-u i właśnie służy ona do  takich właśnie imprez.Mecz z tego powodu zostanie rozegrany w Ruszkowicach o godz. 17:00,czyli czeka nas już 3 wyjazd w tym sezonie!