3 pkt zostają w Wieniawie!

Na inaugurację rundy wiosennej Chojniak wygrał z SKS Potworów 1:0 po golu Macieje Kowalczyka w 18. minucie.

Spotkanie rozpoczęło się dla nas bardzo dobrze bo już w 18 minucie gola na wagę zwycięstwa strzelił Maciej Kowalczyk, parę minut później drugą żółtą kartkę zobaczył nasz obrońca Daniel Jaworski który sfaulował zawodnika gości przed polem karnym. Gra w 10 zmusiła Chojniaka do cofnięcia się do obrony, chociaż sytuacje do zdobycia goli były. W drugiej połowie gra była bardzo wyrównana ale żadnej z drużyn nie udało się już zdobyć gola. Dodajmy, że w 70 minucie sędzia musiał przerwać na 6/7 min spotkanie bo na boisko musiała wjechać karetka po zawodnika gości, ponieważ nasz obrońca sfaulował go tak, że ten nie mógł kontynuować spotkania i nabawił się urazu w nogę.Więcej informacji o tym urazie nie wiemy, życzymy jednak szybkiego powrotu na boisko.

Następne spotkanie Chojniak rozegra 2/3 kwietnia  z Kraską Jasieniec na stadionie w Wieniawie. Więcej informacji wkrótce !